Terapia manualna Kędzierzyn Koźle

Gabinet Terapii Manualnej i Rehabilitacji

O nas


Przywracamy harmonie ciała, ducha i umysłu.Pawlaczyk Bartosz,  Artur Pawlaczyk


Jesteśmy wykwalifikowanymi Terapeutami Manualnymi (Chiropraktyk/Kręgarz), Akupunkturzystami oraz Naturoterapeutami. Od 2010 roku uczyliśmy się oraz współpracowaliśmy na codzień z ortopedą, traumatologiem lekarzem Radosławem Składowskim, dzięki czemu zdobylismy bogate doświadczenie.

Kochamy swoją prace i dalej poszerzamy horyzonty - nie stoimy w miejscu. Stale szukamy nowych technik, rozwiązań, w trosce o osoby cierpiące. Wyróżnia nas dokładność, dyspozycyjność oraz wrażliwość na ból u drugiego człowieka. Jesteśmy braćmi, dzięki temu nie konkurujemy ze sobą a wspieramy się na wzajem co często przekłada się na zadowolenie naszych pacjentów.

W naszych zabiegach wykorzystujemy: Terapię Manualną, Chiropraktykę, Kręgarstwo, Pinoterapię, Klawiterapię, Akupunkturę, Igłoterapię, Terapię Wisceralną, Starosłowiański Masaż Brzucha, masaż oraz terapie naturalne.


Wolny czas spędzamy aktywnie z kochającą rodziną.


Cechy które czynią naszą terapię szczególnie korzystną:


1. Stosujemy metody, techniki i strategie, o dużej oryginalności, rzadko spotykane u terapeutów manualnych wykształconych w metodach wiodących na rynku tego typu usług.


2. Przyjmujemy zasadę, że pacjenta doprowadzamy do zdrowia najszybciej jak to możliwe – tzn. nie wydłużam niepotrzebnie terapii np. w celu powiększenia swoich zysków. Jeśli terapia wydłuża się z powodu oporności danej choroby, przeważnie obniżam koszta proporcjonalnie do czasu jej trwania


3. Nigdy nie zostawiamy „rozpoczętego” przeze nas pacjenta samemu sobie, gdy sprawy idą nie po naszej myśli. Zawsze może i powinien się z nami skontaktować, a nawet nalegać na spotkanie - dlatego, że duże dolegliwości najczęściej są najłatwiejsze do usunięcia


4. Nigdy się nie poddajemy. Jeśli nie uzyskujemy oczekiwanej poprawy podczas pierwszych zabiegów, wtedy tak długo badamy, zmieniamy, sprawdzamy i rewidujemy swoje postępowanie aż w końcu znajdziemy rozwiązanie  problemu pacjenta.
Radosław Składowski

Szanowni Pacjenci z Kędzierzyna-Koźla, okolic i Polski Południowej,
Od września 2014 mieszkam z dala od Was, lecz Gabinet Medycyny Manualnej przy ulicy Stalmacha 10 w Kędzierzynie-Koźlu,który prowadziłem wraz ze współpracownikami istnieje i działa nadal. Podczas mojej nieobecności w gabinecie przyjmują moi uczniowie Bartosz Pawlaczyk i Artur Pawlaczyk (chiropraktycy) - terapeuci, na którym w pełni polegam.

W razie potrzeby Bartosz i Artur konsultują ze mną najtrudniejsze
przypadki drogą telefoniczną lub e-mailową, stanowiąc moje zdalne oczy i ręce…Lokalizacja

ul. Stalmacha 10

47-220 Kędzierzyn-Koźle

Telefon