O nas


Przywracamy harmonie ciała, ducha i umysłu.Pawlaczyk Bartosz,  Artur Pawlaczyk


Jesteśmy wykwalifikowanymi Terapeutami Manualnymi (Chiropraktyk/Kręgarz), Akupunkturzystami oraz Naturoterapeutami. Od 2010 roku uczyliśmy się oraz współpracowaliśmy na codzień z ortopedą, traumatologiem lekarzem Radosławem Składowskim, dzięki czemu zdobylismy bogate doświadczenie.

Kochamy swoją prace i dalej poszerzamy horyzonty - nie stoimy w miejscu. Stale szukamy nowych technik, rozwiązań, w trosce o osoby cierpiące. Wyróżnia nas dokładność, dyspozycyjność oraz wrażliwość na ból u drugiego człowieka. Jesteśmy braćmi, dzięki temu nie konkurujemy ze sobą a wspieramy się na wzajem co często przekłada się na zadowolenie naszych pacjentów.

W naszych zabiegach wykorzystujemy: Terapię Manualną, Chiropraktykę, Kręgarstwo, Pinoterapię, Klawiterapię, Akupunkturę, Igłoterapię, Terapię Wisceralną, Starosłowiański Masaż Brzucha, masaż oraz terapie naturalne.


Wolny czas spędzamy aktywnie z kochającą rodziną.Radosław Składowski

Szanowni Pacjenci z Kędzierzyna-Koźla, okolic i Polski Południowej,
Od września 2014 mieszkam z dala od Was, lecz Gabinet Medycyny Manualnej przy ulicy Stalmacha 10 w Kędzierzynie-Koźlu,który prowadziłem wraz ze współpracownikami istnieje i działa nadal. Podczas mojej nieobecności w gabinecie przyjmują moi uczniowie Bartosz Pawlaczyk i Artur Pawlaczyk (chiropraktycy) - terapeuci, na którym w pełni polegam.

W razie potrzeby Bartosz i Artur konsultują ze mną najtrudniejsze
przypadki drogą telefoniczną lub e-mailową, stanowiąc moje zdalne oczy i ręce…Lokalizacja

ul. Stalmacha 10

47-220 Kędzierzyn-Koźle

E-mail

gabinetpawlaczyk@wp.pl

Telefon

+48  512 749 375   Bartosz

+48  505 982 097   Artur